Wyciągarki Dragon Winch

DRAGON WINCH to połączenie doświadczenia, zaangażowania oraz innowacyjnych technologii. To najbardziej zaawansowane technologicznie wyciągarki dostępne na rynku, dostępne w różnych seriach i dedykowane różnym typom pojazdów. Produkcja wydajnych i niezawodnych urządzeń możliwa jest dzięki stosowaniu najlepszych materiałów i rozwiązań, a ich jakość jest weryfikowana licznymi testami.

DRAGON WINCH to wysoka pozycja wśród światowych liderów, których specjalnością są wyciągarki. Status ten udało się osiągnąć dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz centrom badawczo-rozwojowym, dzięki którym możliwy jest ciągły rozwój oraz inwestycje, pozwalające podnosić standardy świadczonych usług i oferowanych produktów.

Dlaczego warto zainwestować we wciągarki DRAGON WINCH?

  • Działają one w oparciu o nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały.
  • Dedykowane są różnym typom pojazdów - od małych quadów, przez łodzie, samochody ternowe, pojazdy specjalistyczne.
  • Posiadają zróżnicowane parametry techniczne, a ponad 100 aktualnie dostępnych typów umożliwia Klientowi znalezienie dokładnie takiego urządzenia, jakiego poszukuje.
  • To najwyższa jakość na rynku, poparta certyfikatami.

DRAGON WINCH zapewnia 5-letnią gwarancję na wciągarki, profesjonalny serwis oraz szybkie realizowanie zamówień. Podstawą funkcjonowania firmy są partnerskie relacje z Klientami oraz Dystrybutorami, bo to właśnie dla nich powstają innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Seria Dragon Winch Maverick

Do samochodów użytkowych, dużych terenówek czy również do quadów i pługów – oferowane w tej kategorii wyciągarki z serii Dragon Winch Maverick doskonale sprawdzą się w rozmaitych pojazdach. Oferujemy zróżnicowane pod względem parametrów, wytrzymałe modele.

Seria Dragon Winch Highlander

Do wykorzystywania w trudnych warunkach, polecamy nasze urządzenia z serii Dragon Winch Highlander. Wciągarki te charakteryzuje duża moc silnika oraz wysoka wytrzymałość, a ponadto uniwersalność i możliwość zastosowania w różnych pojazdach.

Seria Dragon Winch Truck

Szczególnie trudne zadania wymagają wysokiej jakości materiałów i urządzeń, aby się powiodły. Do takich zadań polecamy urządzenia z serii Dragon Winch Truck, które sprawdzą się w lawetach, ciągnikach czy pojazdach terenowych.

Seria Dragon Winch Hidra

Modele, które będą służyły najdłużej, a do tego wykonają swoją pracę nawet w ekstremalnych warunkach, znajdują się w tej kategorii. Wyciągarki hydrauliczne z serii Dragon Winch Hidra będą służyły przez wiele lat i wykorzystywane są najczęściej w specjalistycznych pojazdach użytkowych.

Wyciągarki przenośne

Urządzenia przenośne mają małe gabaryty, dzięki czemu łatwo jest je transportować czy montować na różne pojazdy czy nawet łodzie. Pomimo mniejszych rozmiarów, pomogą w rozmaitych, wymagających pracach, dzięki wbudowanym, mocnym silnikom.

Seria Dragon Winch Industrial

Wózki elektryczne lub ręczne, specjalne maszty ruchome i specjalistyczne wyciągarki – wszystkie te urządzenia warsztatowe znajdują się w tej kategorii. Ułatwią i przyspieszą one prace wykonywanie w warsztatach czy magazynach.

Wyciągarki korbowe

Bezpieczne, wytrzymałe, lekkie i nadające się do wyciągania mniejszych pojazdów – te atrybuty charakteryzują ręczne modele korbowe. Są uniwersalne i znajdą zastosowanie w różnych sytuacjach. Są niezastąpione w czasie sytuacji awaryjnych i dlatego warto się wyposażyć w odpowiedni model.

Wydarzenia

Bałtowskie Bezdroża DRAGON WINCH - Powracają!

Bałtowskie Bezdroża DRAGON WINCH - Powracają!

2018-02-21 09:29:41

Zanotujcie ten termin!

Wielki Konkurs!

Wielki Konkurs!

2017-06-02 14:33:29

Do wygrania wyciągarka DWH 3500 HD z gadżetami oraz szkolenie Motocross w ramach szkoły MX Yamaha Drive Position!

Zapraszamy do krótkiej relacji z III wyprawy Bałtowskich Bezdroży z DRAGON WINCH do Moab!

Zapraszamy do krótkiej relacji z III wyprawy Bałtowskich Bezdroży z DRAGON WINCH do Moab!

2017-06-02 14:32:39

Wierzymy, że dla każdej z tych 12 osób wyprawa do Moab była niezapomnianym przeżyciem.

DRAGON WINCH - Partner rajdu VIP CROSS 2017!

DRAGON WINCH - Partner rajdu VIP CROSS 2017!

2017-06-02 14:25:04

3 czerwca  na torze DRIVE POSITION -Sękocin Stary ul. Graniczna 5 popularni aktorzy, dziennikarze, wokaliści , sportowcy zmierzą się w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi Mitsubishi – Pajero i L200 Monster pokonując rowy z gliną i wodą, koleiny, zakręty, trawersy, schody, strome zjazdy i podjazdy.